Munkatársat keresünk:

Ügyfélszolgálati asszisztens

Feladatok

  • időpont egyeztetés a hozzánk érkező páciensekkel
  • adatfelvétel, adategyeztetés
  • adminisztratív feladatok
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • recepciós feladatok

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • Egészségügyi végzettség nem feltétel, de előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • Önállóság, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk

Teljes munkaidős, bejelentett állás, versenyképes fizetés, modern munkakörnyezet,

Céginformáció

  • A Pozitron-Diagnosztika Központ a XI. kerületben található 18 éve stabilan működő magán egészségügyi centrum. Fő profilunk a képalkotó diagnosztika (PET/CT, CT, MR, mammográfia, uh), ezen kívül több szakorvosi rendelés is működik intézetünkben.
084-calendar
Jelentkezzen be vizsgálatainkra, szakrendeléseinkre online időpontfoglalónk segítségével!

Pácienseink véleménye