KARRIER

A Pozitron-Diagnosztika Központ
az alábbi munkakörökre keres munkatársakat:

PET/CT ügyfélszolgálati asszisztens munkakör

A Pozitron-Diagnosztika Központ egészségügyi/ügyfélszolgálati asszisztens munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • COVID-19 Elleni védőoltás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Egészségügyben szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • Egészségügyi végzettség nem feltétel, de előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • Önállóság, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, empatikus gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Feladatok:

  • időpont egyeztetés
  • adatfelvétel
  • adminisztráció
  • ügyfél fogadás
  • recepciós feladatok

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajz elküldésével a gizella.tamaska@pet.hu e-mail címre, vagy a Pozitron-Diagnosztika Kft. 1117 Budapest, Hunyadi János út 9. címre várjuk.

Jelentkezési adatokat a hatályos adatkezelési előírások szerint kezeljük. A pályázat elbírálásáig, de maximum 6 hónapig őrízzük meg, ezt követően törlésre kerül.

KAPCSOLAT

1117 Budapest, Hunyadi János út 9-11.
Recepció, betegfelvétel, betegirányítás:
+36 1 505-8888 | Mobil: +36 30 611 61 62
Tamáska Gizella - Ügyfélszolgálati vezető
110-es mellék | Mobil:  +36 30 229 46 49
Munkanapokon 8.00-tól 18.00-ig hívható.
Térkép

Pozitron-Diagnosztika Központ
Nagyvárad

www.petct.ro